Gönderen: simbalocka | Mart 29, 2016

Duyuru: ‘Artık kurtarma yapamıyoruz’

Hayvan Kurtarma olarak Ankara’da aktif biçimde kurtarma yapan kedi, köpek, kaplumbağa, kartal, güvercin, tavuk, keçi, buzağı… tür ayırmadan yardıma/kurtarılmaya muhtaç her canlıya yetişmeye çalışan, canların yardımına koşan bir derneğiz. Hatta sadece Ankara içinde de değil, Türkiye’nin her ilinden kurtardığımız vakalar var, takip edenleriniz bilirler…

Tamamen sivil bir oluşumuz ve bağışlarla, gönüllülerin destekleriyle kurtarıyoruz bu canları. Hiç bir devlet/kamu kuruluşu veya şirketten maddi ya da aynî destek almıyoruz. Sadece siz can dostlar derneğimize bağış yaptığınız sürece kurtarma yapabilen bir durumdayız kısacası.

Maalesef, artık Dernek olarak o kadar sıkışık durumdayız ki, biriken klinik borçları nedeniyle yeni vakalara müdahale edemeyecek, yaralı çocukları kurtaramayacak vaziyete geldik. Yeni bir ihbar geldiğinde koşamıyoruz, kliniğe yerleştiremiyoruz yaralı, hasta çocukları. Ve üzülerek söylüyoruz ki, kliniklere ödeme yapamadığımız sürece bu durum böyle devam edecek.

     Üzülerek duyururuz ki: Hali hazırda bekleyen borçları ödeyemezken, yeni yaralı köpek/kedileri kliniğe yetiştirmemiz mümkün değil. Bu nedenle yeni vaka alımını durdurmak zorunda kaldık.

Bu durumda bir değişim yaratmak istiyorsanız lütfen az çok demeden destek olun.
Çocuklar için yapılan her bağış gönül işidir. Miktar, meblağ gerçekten önemli değil… Bu vaziyetteyken hem maddeten hem de moral olarak desteğinize çok çok ihtiyacımız var.

     Çocuklarımıza birlikte sahip çıkalım, onları birlikte kurtaralım. Rica ediyoruz az veya çok demeden destekte bulunalım.

Fotoğraflardaki çocuklar ağır tedavi süreçlerinden geçiyor. İsimlerini belirterek aşağıda yer alan dernek hesabımıza bağışlarınızı bekliyoruz.
https://hayvankurtarma.wordpress.com/bagis-destek/

Hayvan Kurtarma Derneği
0555 339 9301

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

Kategoriler

%d blogcu bunu beğendi: